Obory co letí

Pro ty vznikla speciální stránka na adrese www.oborycoleti.cz, kde zájemci naleznou informace o možnostech studia strojírenských oborů na této škole, které jsou ze strany okolních zaměstnavatelů dlouhodobě vysoce poptávané.

Strojírenství už není špinavým řemeslem, kterým kdysi bylo. Dnes se jedná o čisté řemeslo, kde se pracovníci setkají s těmi nejmodernějšími výrobními technologiemi. V České republice je historicky velmi silný strojírenský průmysl, proto jsou možnosti uplatnění v tomto oboru opravdu široké.

Studium v učňovském oboru Obráběč kovů a maturitním oboru Strojírenství – obsluha CNC nabízí pro budoucí strojaře právě Škola řemesel v Šumperku. Vybraní studenti těchto oborů mají během svého studia možnost absolvovat praxi ve společnosti Dormer Pramet a všichni se do firmy podívají na exkurzi, kde na vlastní oči zjistí, jak vypadá moderní závod současnosti.

Škola řemesel i Dormer Pramet nabízí rovněž možnost virtuální prohlídky, kde se můžete jak do školy, tak i do firmy podívat z pohodlí vašeho domova. Odkazy na tuto prohlídku naleznete na stránce www.oborycoleti.cz

Navštivte www.oborycoleti.cz a zjistěte, jaké možnosti dnešní strojírenství nabízí. 

Newsletter

Chcete vědět co se u nás nového děje?
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme vždy informovat!

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.