KALKULÁTOR ŘEZNÝCH PODMÍNEK

Naše aplikace pro výpočet řezných podmínek byla aktualizována a je nyní k dispozici ke stažení z Google Play i App Store.  

Kalkulátor poskytuje technologům, technikům a operátorům CNC příslušné řezné údaje pro soustružení, frézování, vrtání a obrábění závitů.​

Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní, které je k dispozici v 19 jazycích, vypočte dobu obrábění, krouticí moment, výkon, řezné síly, produktivitu obrábění a tloušťku třísky, vše dle specifikovaného materiálu a prováděné operace.

​Nová aktualizace poskytuje významné zlepšení oproti předchozí verzi. Mimo jiné možnost sdílení a také specifikaci obrobku dle WMG - skupiny obráběných materiálů. V budoucnu budou přidávány další funkce.​

Každý, kdo má předchozí verzi aplikace nainstalovanou, bude vyzván k provedení aktualizace na novou verzi.

Toto je nejnovější mobilní aplikace vytvořená společností Dormer Pramet, která poskytuje snadný přístup k široké škále produktové literatury na mobil nebo tablet.

Nová aplikace​ je k dispozici ke stažení pro zařízení s iOS a Android, nově ji lze také zobrazit na webových stránkách.

Newsletter

Chcete vědět co se u nás nového děje?
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme vždy informovat!

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.