O nás

V roce 2014 se český výrobce nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami ze slinutého karbidu, šumperská společnost Pramet Tools, propojila se společností Dormer Tools, která je významným výrobcem monolitních rotačních nástrojů a doposud působila především na trzích západní Evropy a na americkém trhu. Vznikl tak společný subjekt působící pod obchodní značkou Dormer Pramet.

Propojená obchodní síť 30ti poboček pokrývá všechny významné světové průmyslové trhy – jsme tak schopni obsloužit kvalitně i ty největší globální firmy s celosvětovou sítí výrobních závodů a přispět tak k unifikaci použitých výrobních technologií. Logistiku zajišťuje pět strategicky umístěných distribučních center a naše výrobky vznikají ve výrobních závodech v Šumperku (destičkové nástroje), Česká republika a v Sao Paulu (monolitní nástroje), Brazílie. Disponujeme rovněž pěti školícími centry, umístěnými v České republice ve Velké Británii, Švédsku, Rusku a USA.

Kombinovaný sortiment destičkových a monolitních rotačních nástrojů představuje širokou základnu, díky které jsme schopni nabídnout řešení pro jakoukoliv operaci v oblasti všeobecného strojírenství, ať již se jedná o soustružení, frézování, vrtání/vyvrtávání či závitování. Naše zkušenosti z nás pak dělají špičku na trhu dodavatelů nástrojových řešení pro oblast železnice a metalurgie.

V rámci České republiky je našim zákazníkům k dispozici stabilní a prověřená distribuční síť, jejíž nosnou základnou jsou autorizovaní distributoři – HANÁK NÁŘADÍ, M&V, PRECITOOL CZ, TTI a CKP Chrudim. I díky ní zajišťujeme v rámci České republiky obrábění u více než pěti tisíc zákazníků, kterým poskytujeme kvalitní technický servis a vysokou přidanou hodnotu. Našimi největšími  zákazníky jsou takřka všechny významné společnosti z oblasti automobilového a železničního průmyslu a v neposlední řadě metalurgie.

Snažíme se vždy dostát naší pověsti odpovědného, čestného a spolehlivého výrobce, u něhož se zákazníkovi dostane vždy té nejlepší péče. A to je naše vize i do budoucna. Našim mottem je být Simply Reliable (prostě spolehliví).

 

 

 

Newsletter

Chcete vědět co se u nás nového děje?
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme vždy informovat!

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.