NOVÁ APLIKACE KNIHOVNA

Aplikace Knihovna je nyní k dispozici v obchodě Apple store a Google Play pro zařízení se systémem iOS  a Android.

Aplikace nabízí rychlý a snadný přístup k různým digitálním materiálům společnosti Dormer Pramet, jako jsou katalogy, brožury, tiskové zprávy, propagační letáky a bezpečnostní listy ve formátu pdf.  

K dispozici je jak online, tak offline, takže uživatelé si mohou rychle prohlédnout konkrétní stránky, aniž by museli stahovat celou publikaci. Díky tomu je uživatelsky velmi rychlá a zahrnuje možnosti sdílení nebo tisku požadovaných částí. 

K dispozici jsou globální i lokální materiály se značkami klíčových slov a komplexní funkcí vyhledávání, která nabízí přímý přístup ke konkrétním stránkám více než 40 000 položek produktů. 

Díky podpoře deseti různých jazyků mají mít uživatelé přístup k informacím, které jsou specifické pro danou lokalitu.​

​Další podrobnosti získáte kliknutím na níže uvedené odkazy na příslušný obchod s aplikacemi nebo se obraťte na místní obchodní zastoupení společnosti Dormer Pramet.

Stáhněte si aplikaci z příslušného obchodu níže:

Další podrobnosti získáte kliknutím na níže uvedené odkazy na příslušný obchod s aplikacemi nebo se obraťte na místní obchodní zastoupení společnosti Dormer Pramet.

 

Mobilní aplikace Knihovna

Newsletter

Chcete vědět co se u nás nového děje?
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme vždy informovat!

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.